AKU nářadí

Autorizovaný servisGarantujeme záruční i po záruční servis

Doprava ZDARMANa všechny produkty zn.Sharks při nákupu nad 500Kč

Expedice do 24 hodZboží expedujeme v den objednávky

100 % garance nákupuMožnost vrácení zboží do 14 dnů

AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA SHARKS SH 1650 LI-ION – technický nákres

AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA SHARKS SH 1650 LI-ION

Jistě by se Vám líbilo s jednou jedinou baterií pohánět veškerou dílenskou a zahradní techniku, kterou po celý rok používáte.SHK493 Akumulátorová vrtačka Sharks SH 1650 Li-Ion je součástí sady kvalitního akumulátorového nářadí, které je možno si zakoupit najednou, nebo si vybrat z celého setu jen nářadí dle individuální potřeby. Systém ALL IN ONE  potěší také vaší peněženku, jelikož bude možné dokoupit výrobky značky Sharks i bez akumulátoru a nabíječky a ušetřit tak podstatnou část ceny. Díky systému ONE +  na veškeré práce stačí pouze jedna baterie a nabíječka. Jednou baterií totiž můžete pohánět šroubováky, vrtačky, různé pily i úhlovou brusku.

 • Cena: od 1 299,00 Kč/ks
AKUMULÁTOROVÁ OKRUŽNÍ PILA SHARKS SH 18V LI-ION – technický nákres

AKUMULÁTOROVÁ OKRUŽNÍ PILA SHARKS SH 18V LI-ION

Jistě by se Vám líbilo s jednou jedinou baterií pohánět veškerou dílenskou a zahradní techniku, kterou po celý rok používáte. SHK494 Akumulátorová okružní pila Sharks SH 18V Li-Ion  je součástí sady kvalitního akumulátorového nářadí, které je možno si zakoupit najednou, nebo si vybrat z celého setu jen nářadí dle individuální potřeby. Systém ALL IN ONE  potěší také vaší peněženku, jelikož bude možné dokoupit výrobky značky Sharks i bez akumulátoru a nabíječky a ušetřit tak podstatnou část ceny. Díky systému ONE +  na veškeré práce stačí pouze jedna baterie a nabíječka. Jednou baterií totiž můžete pohánět šroubováky, vrtačky, různé pily i úhlovou brusku.

 • Cena: od 1 299,00 Kč/ks
AKUMULÁTOROVÁ PILA OCASKA SHARKS SH 3000 LI-ION – technický nákres

AKUMULÁTOROVÁ PILA OCASKA SHARKS SH 3000 LI-ION

Jistě by se Vám líbilo s jednou jedinou baterií pohánět veškerou dílenskou a zahradní techniku, kterou po celý rok používáte. Akumulátorová pila ocaska Sharks SH 3000 Li-Ion je součástí sady kvalitního akumulátorového nářadí, které je možno si zakoupit najednou, nebo si vybrat z celého setu jen nářadí dle individuální potřeby. Systém ALL IN ONE  potěší také vaší peněženku, jelikož bude možné dokoupit výrobky značky Sharks i bez akumulátoru a nabíječky a ušetřit tak podstatnou část ceny. Díky systému ONE +  na veškeré práce stačí pouze jedna baterie a nabíječka. Jednou baterií totiž můžete pohánět šroubováky, vrtačky, různé pily i úhlovou brusku.

 • Cena: od 999,00 Kč/ks
AKUMULÁTOROVÁ PŘÍMOČARÁ PILA SHARKS SH 2500 LI-ION – technický nákres

AKUMULÁTOROVÁ PŘÍMOČARÁ PILA SHARKS SH 2500 LI-ION

Jistě by se Vám líbilo s jednou jedinou baterií pohánět veškerou dílenskou a zahradní techniku, kterou po celý rok používáte. SHK496 Akumulátorová přímočará pila Sharks SH 2500 Li-Ion je součástí sady kvalitního akumulátorového nářadí, které je možno si zakoupit najednou, nebo si vybrat z celého setu jen nářadí dle individuální potřeby. Systém ALL IN ONE  potěší také vaší peněženku, jelikož bude možné dokoupit výrobky značky Sharks i bez akumulátoru a nabíječky a ušetřit tak podstatnou část ceny. Díky systému ONE +  na veškeré práce stačí pouze jedna baterie a nabíječka. Jednou baterií totiž můžete pohánět šroubováky, vrtačky, různé pily i úhlovou brusku.

 • Cena: od 999,00 Kč/ks
AKUMULÁTOROVÁ ÚHLOVÁ BRUSKA SHARKS SH 115 LI-ION – technický nákres

AKUMULÁTOROVÁ ÚHLOVÁ BRUSKA SHARKS SH 115 LI-ION

Jistě by se Vám líbilo s jednou jedinou baterií pohánět veškerou dílenskou a zahradní techniku, kterou po celý rok používáte. SHK497 Akumulátorová úhlová bruska Sharks SH 115 Li-Ion je součástí sady kvalitního akumulátorového nářadí, které je možno si zakoupit najednou, nebo si vybrat z celého setu jen nářadí dle individuální potřeby. Systém ALL IN ONE  potěší také vaší peněženku, jelikož bude možné dokoupit výrobky značky Sharks i bez akumulátoru a nabíječky a ušetřit tak podstatnou část ceny. Díky systému ONE +  na veškeré práce stačí pouze jedna baterie a nabíječka. Jednou baterií totiž můžete pohánět šroubováky, vrtačky, různé pily i úhlovou brusku.

 • Cena: od 1 299,00 Kč/ks
LI-ION BATERIE 18V 1,5AH – technický nákres

LI-ION BATERIE 18V 1,5AH

Náhradní akumulátor LI-ION BATERIE 18V 1,5AH  

 • Cena: od 799,00 Kč/ks
LI-ION BATERIE 18V 3,0AH – technický nákres

LI-ION BATERIE 18V 3,0AH

NÁHRADNÍ AKUMULÁTOR LI-ION BATERIE 18V 3,0AH  

 • Cena: od 1 299,00 Kč/ks
LI-ION BATERIE 18V 4,0AH – technický nákres

LI-ION BATERIE 18V 4,0AH

NÁHRADNÍ AKUMULÁTOR LI-ION BATERIE 18V 4,0AH  

 • Cena: od 1 499,00 Kč/ks
NABÍJEČKA LI-ION BATERIÍ 21V – technický nákres

NABÍJEČKA LI-ION BATERIÍ 21V

NABÍJEČKA LI-ION BATERIÍ 21V  

 • Cena: od 399,00 Kč/ks
SHARKS TAŠKA NA NÁŘADÍ – technický nákres

SHARKS TAŠKA NA NÁŘADÍ

SHARKS TAŠKA NA NÁŘADÍ  

 • Cena: od 399,00 Kč/ks
AKUMULÁTOROVÝ ŠROUBOVÁK SH 4,8V – technický nákres

AKUMULÁTOROVÝ ŠROUBOVÁK SH 4,8V

Akumulátorový šroubovák Sharks SH 4,8V je typickým zástupcem malých aku šroubováků k domácímu použití. Kombinuje polohy uchopení přímé či pistolové díky nástavci. Baterie 4,8 V o kapacitě 600 mA pohání jednorychlostní šroubovák, který pracuje s utahovacím momentem 2,5 Nm. Bitové sklíčidlo zvládne 180 otáček za minutu.

 • Cena: od 449,01 Kč/ks
AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA S PŘÍKLEPEM SHARKS SH 366 – technický nákres

AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA S PŘÍKLEPEM SHARKS SH 366

Vynikající, silná aku vrtačka Sharks SH 366 s příklepem! Moderní design, příjemné tvary a dobře zvolené materiály. Ideální pracovní napětí 18V s možností regulace krouticího momentu nastavitelného na 16 poloh a k tomu také režim vrtání. Rychlonabíječka zajistí nabití již do jedné hodiny! V praktickém plastovém boxu jsou k dispozici dvě baterie typu Ni-Cd pro urychlení Vaší práce. Ideální vrtačka pro hobby použití s výkonem až 3300 příklepů za minutu.

 • Cena: od 1 499,00 Kč/ks
AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA SHARKS SH 1630 2X LI-ION – technický nákres

AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA SHARKS SH 1630 2X LI-ION

Nová a vylepšená verze 14,4 V aku Li-Ion vrtačky Sharks SH 1630 nabízí hned dvě aku baterie o kapacitě 1300 mAh v balení! V praktickém plastovém kufru dále naleznete široké příslušenství pro základní, domácí použití. Aku vrtačka SH 1630 disponuje rychlonabíječkou, s kterou je již vybitý akumulátor plně nabit za jednu hodinu! Mezi přednosti této vrtačky dále patří utahovací moment 25 NM nebo dvourychlostní elektromotor s nastavením točivého momentu do devatenácti poloh dle náročnosti šroubovací operace. Pracovní plochu osvětluje vestavěná LED dioda a o stavu kapacity používané baterie informuje třístupňový barevný indikátor. Příjemnou manipulaci pak zajišťuje měkkčená rukojeť.

 • Cena: od 2 199,01 Kč/ks
AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA SHARKS SH 1430 2XLI-ION – technický nákres

AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA SHARKS SH 1430 2XLI-ION

Akumulátorová vrtačka Sharks SH 1430 2xLi-Ion je další z členů linie Li-Ion aku vrtaček. Jedná se o 12V model s baterií o kapacite 1300 mAh, rychlonabíjením až do jedné hodiny a utahovacím momentem 18 NM. Dvourychlostní model s přepínáním otáčení směru. Práci ve zhoršených světelných podmínkách vylepšuje vestavěné LED osvětlení. To vše se základním příslušenstvím v praktickém PVC kufru.

 • Cena: od 1 699,00 Kč/ks
AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA SHARKS 1825 LI-ION – technický nákres

AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA SHARKS 1825 LI-ION

Poslední přírůstek do rodiny akumulátorových vrtaček Sharks nese typové označení 1825 Li-Ion. Jak již z názvu vyplývá jedná se o další model s baterií typu Li-Ion o napětí 18V, konkrétně o kapacitě 1300 mAh, která v pohodě postačí na veškeré domácí práce. Oblíbené Li-Ion články jsou konstruovány pro delší pracovní dobu aku vrtačky, jsou šetrné k životnímu prostředí a hlavně netrpí paměťovým efektem jako starší modely baterií. U vrtačky oceníte nastavení utahovacího momentu na 21 stupňů, které zefektivňuje pracovní úkon utahování, integrované LED osvětlení pracovního prostoru usnadní práci v hůře viditelných podmínkách. Nový model aku vrtačky zaujme také širokým madlem a jeho zpracováním pro maximální bezpečné používání.

 • Cena: od 1 699,00 Kč/ks
SHARKS SHK489 AKU VRTAČKA 18V / 2X2,0 AH – technický nákres

SHARKS SHK489 AKU VRTAČKA 18V / 2X2,0 AH

Nejsilnější Sharks Li-Ion akumulátorová vrtačka nese označení Sharks 2x2Ah. Jedná se o špičkovou aku vrtačku o výkonném napětí 18 V a hlavně Li-Ion článkem o kapacitě 2000 mAh, která snese i větší pracovní nasazení hobby kutilů. Designově povedená vrtačka v sobě skrývá schopnost utahovacího momentu až 30 NM, dále širokou využitelnost sklíčidla pro pracovní nástroje až do průměru 10 mm nebo dvourychlostní převodovku  či 20+1 poloh točivého momentu v závislosti na pracovní náročnosti. Nabíječka, LED osvětlení pracovní plochy či pohodlná, měkčená rukojeť jsou jen dalšími důvody, proč si vybrat právě tuto špičkovou aku vrtačku Sharks. A pár vychytávek nakonec: LED infopanel stavu nabití akumulátoru ve třech stupních, příslušenství: plastový kufr, 1x nástavec bitů, 6x Cr-V bit, nabíječka+ náhradní akumulátor o kapacitě 2,0 Ah.

 • Cena: od 2 599,00 Kč/ks


Košík: 0,00 Kč